Przeciwzmarszczkowe serum do twarzy

Melatuline® przeciwzmarszczkowe serum do twarzy ze spilatolem wyraźnie wygładza, nawilża i regeneruje skórę. Sprawia, że zmarszczki stają się mniej widoczne, a skóra jędrna i elastyczna.
Zwiększona zawartość składników aktywnych, w tym aż o 50% większa zawartość spilantolu intensyfikuje dobroczynne działanie serum na skórę. Nie tylko spilantol, chodź niewątpliwie najcenniejszy ze składników serum, zachwyca swym cudownym działaniem.

NATYCHMIASTOWY I DŁUGOTRWAŁY EFEKT WYGŁADZANIA ZMARSZCZEK MIMICZNYCH TWARZY

  • Sok Aloesowysprowadzany z Australii najwyższej jakości sok aloesowy o silnych właściwościach nawilżających i regenerujących. Jest adaptogenem, który dostosowuje się do potrzeb skóry.
  • Lipex omega 3/6 – mieszanina olejów roślinnych tak dobrana, aby zachować idealne proporcje między kwasami Omega 3 i Omega 6. Oprócz nawilżenia i regeneracji utrzymuje prawidłową równowagę wodno-lipidową skóry oraz chroni skórę przed niekorzystnym działaniem czynników zewnętrznych.
  • Propanediol – pozyskiwany z glukozy surowiec o właściwościach higroskopijnych dzięki którym zatrzymuje wodę w warstwie rogowej naskórka i zapobiega jej odparowywaniu
  • Witamina F zespół wielonienasyconych kwasów tłuszczowych znanych wszystkim jako NNTK. Doskonale wpływają na kondycję skóry, w tym podrażnionej i uszkodzonej min.. zabiegam kosmetologicznymi. Ma właściwości przeciwzapalne, odżywcze i nawilżające. Jest niezbędna do rozwoju błony lipidowej Twoich komórek.
100_widoczne
93_efekt
80_efekt

Analiza zmarszczek

PRZED

PO

Badanie zostało wykonane przy użyciu aparatu pomiarowego ASW 300 firmy Aram Huvis. Zdjęcie skóry, zostało wykonane
z wykorzystaniem światła rozproszonego
w powiększeniu x 30.
ZAWIERA WIĘCEJ
SUBSTANCJI AKTYWNYCH:
  • SK INFLUX
  • KWAS HIAULORONOWY
  • KOLAGEN
  • WITAMINY E, F

PRZEZNACZENIE:

Do pielęgnacji skóry twarzy, szyi i dekoltu.

SPOSÓB UŻYCIA

Nanieść serum  na oczyszczoną skórę i delikatnie wmasować.
Następnie położyć na skórę przeciwstarzeniowy krem z Melatuline®
98_5skladniko
0_parabenow